Wspomnienia z okazji Jubileuszu 35-lecia Chóru PB. Więcej...

Wspomnienia z okazji Jubileuszu 30-lecia Chóru PB. Poczytaj...

Nasz fanpage na Facebooku. Zobacz...

LINKI

Na tej stronie prezentujemy szereg interesujących i naszym zdaniem najbardziej wartościowych llinków dla osób zainteresowanych muzyka klasyczną i nie tylko.

http://cameralmusic.pl/ - Pierwszy polski portal muzyczny, którego głównym celem jest promocja muzyki klasycznej, operowej, operetkowej, dawnej... - czyli tego co zwykło się nazywać: "muzyką poważną" (bez przesadnej powagi). W chwili obecnej znajduje się tutaj: muzyka klasyczna na video w ciekawych aranżacjach i wykonaniach, MP3 z muzyką klasyczną, artykuły o muzyce (instrumentach, formach muzycznych, kompozytorach, epokach, znanych muzykach i ważnych wydarzeniach ze świata muzyki klasycznej), a także: nuty do pobrania w PDF, dobre płyty i książki o muzyce.

http://prostoomuzyce.pl - polski portal, w którym ciekawie i przystępnie, ale z zachowaniem wartości merytorycznej, pisze się o muzyce klasycznej, filmowej, współczesnej i nie tylko.

http://www.cyberbass.com/index.html - anglojęzyczna strona bardzo przydatna dla osób zainteresowanych muzyką chóralną. Szeroki wybór nagrań utworów muzyki klasycznej w wersji do nauki dla poszczególnych głosów, zapisy nutowe, itp.

http://www.choral.art.pl/ - polski portal społeczności chóralnej. Forum, nuty, festiwale chóralne, wydarzenia.

http://pl.cantorion.org/ - portal z muzyką klasyczną. Można pobrać partytury, nuty, pliki mp3, obejrzeć koncerty. Stosunkowo szeroki wybór. Strona dostępna w języku polskim.

Carmina Burana
koncert w Petresburgu
rekrutacja do Chóru PB
koncert beethoven